خیرمقدم نمایندگان و اعضای هیئت قاسم بن الحسن(ع).

 خیرمقدم نمایندگان و اعضای هیئت قاسم بن الحسن(ع).

صبح چهارشنبه ١٣٩٨/١١/٩ مسؤلین و جمعی از اعضای هیئت فرهنگی مذهبی قاسم بن الحسن(ع) با حضور در دفتر مرجع حضرت آیت الله العظمی محقق کابلی ره شعبه اصفهان، محضر مبارک حضرت آیت الله العظمی فاضلی بهسودی مدظله العالی، رسیدند و تشریف آوری معظم له را به استان اصفهان و در جمع مهاجرين هموطن مقيم اصفهان خیر مقدم گفتند و برای ایشان ارزوی سلامتی، دوام توفیق و طول عمر پر برکت نمودند.
 در این دیدار، خانم مائده جوادی؛ به نمایندگی از هیئت قاسم بن الحسن(ع)، ضمن عرض تسلیت سالروز شهادت دخت نبی مکرم اسلام، حضرت زهرای مرضیه(س) و خیر مقدم به حضرت آیت الله العظمی فاضلی بهسودی مدظله العالی، و هیئت همراه، خطاب به معظم له، فرمود:
 مرجع عزیز و فرزانه!
منم مائده جوادی، امسال به تازگی جشن تکلیف خود را گرفته، و از این به بعد مُفتَخَر به انجام تکالیف شرعی می باشم. خیلی برایم جای افتخار است از اینکه فقیه وارسته ای همچون جنابعالی را مرجع تقلید خود انتخاب نموده و عمل به فتوای معظم له را راه گشای دین و دنیای خود می دانم. حال که حضرتعالی قدم رنجه نمودید و فرسخ ها زیادی را طی نموده و به دعوتِ مقلدین و ارادتمندان خود به اصفهان آمدید، حضور سبز و امیدآفرین آن نائب بر حق امام زمان(عج)، را خوش آمد عرض نموده و سلامتی و طول عمر با عزت را برای آن فقیه فرزانه از خداوند متعال خواستارم.
والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته.

photo_۲۰۲۰-۰۱-۳۰_۰۰-۲۵-۱۴
photo_۲۰۲۰-۰۱-۳۰_۰۰-۲۵-۱۴
photo_۲۰۲۰-۰۱-۲۸_۰۷-۱۶-۴۳
photo_۲۰۲۰-۰۱-۲۸_۰۷-۱۶-۴۳
Previous Next Play Pause
1 2

چاپ  

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید